Музично-театральна бібліотека ім. К.С. Станіславського запрошує на виставку «Гра кольору»

|

Харківська спеціалізована музично-театральна бібліотека ім. К.С. Станіславського (пров. Інженерний,1) представляє дуже цікавий проєкт «Гра кольору». Експозицію складають творі художниці Людмили Горбатенко, що викладає предмет”Кольорознавство”, та її учнів ‒ студентів Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Виставка відбудеться з 01 по 15 лютого, вхід вільний.

Створені роботи мають кольорознавчу основу, яка викладається студентам 1-го курсу Харківської державної академії дизайну і мистецтв, що допомагає сформувати й систематизувати знання про основи кольору і колористики, набути навичок у виконанні колористичних площинних композицій з урахуванням отриманих знань про принципи та закономірності складання колірних гармонійних груп і типів, а також колористичних композицій, заснованих на психологічній дії кольорів і асоціаціях.

Знайомство з науковими основами кольорознавства в просторі мистецтва і дизайну сприяє формуванню особистості студента і відкриває широкі можливості для наукового і художньо-мистецького експериментування.

Керівник проєкту доцент кафедри «Живопис» Харківської державної академії дизайну і мистецтв Людмила Павлівна Горбатенко безпосередньо викладає кольорознавство та творчо працює сама, надихаючи до експериментального пошуку студентів.

Представлені композиції виконані за визнаними законами єдності й цілісності композиції, які виявляють рух кольору в його нескінченному різноманітті. У кожній роботі виявлена індивідуальність автора, що сприяє створенню яскравих та самобутніх асоціативних образів.

Відділ культури по Індустріальному району Департаменту культури Харківської міської ради